JUBILANTI OOZ RADOVLJICA 2020

Objavljamo spisek članov, ki letos praznujejo okroglih 10., 20., 30. ali 50. let članstva pri OOZ Radovljica.


Pripravili smo računalniški izpis seznama članov, ki v letu 2020 praznujejo okrogel jubilej. Če vas ni na seznamu in letos praznujete okrogel jubilej članstva pri OOZ Radovljica, nam to sporočite na telefonsko številko 04 53 20 280. Z veseljem vas bomo vključili v seznam prejemnikov priznanja.


Morebitne popravke nam prosim sporočite najkasneje do ponedeljka, 30. 11. 2020.
Zaradi COVID-19 letošnja novoletna prireditev s podelitvijo priznanj jubilantom odpade. Priznanja bodo člani prejeli na prireditvi v letu 2021.

 

SEZNAM JUBILANTOV

 

  JUBILANTI ZA 10 LET ČLANSTVA PRI OOZ RADOVLJICA    
       
Z.Š.:    NAZIV PODJETJA NASLOV POŠTA
1. ARH MARJAN s.p. - PROIZVODNJA PLOVIL BITNJE 11 4264 BOHINJSKA BISTRICA
2. ERŽEN JAKA s.p. - ELEKTROINŠTALACIJE NEMŠKI ROVT 2 4264 BOHINJSKA BISTRICA
3. ERŽEN JELKA s.p. - KOVINARSTVO ERŽEN KAMNA GORICA 24 4246 KAMNA GORICA
4. KORDEŽ NIKO s.p. - STROJNE INŠTALACIJE KORDEŽ KAMNJE 41 4264 BOHINJSKA BISTRICA
5. KUNSTELJ KLEMEN s.p. - OBLAGANJE TAL IN STEN POLJŠICA PRI GORJAH 24A 4247 ZGORNJE GORJE
6. LEBAR GREGA s.p. - DRUGO INŠTALIRANJE PRI GRADNJAH KRNICA 74 4247 ZGORNJE GORJE
7. MLADENOVIČ DEJAN s.p. - PREDELAVA KOVIN IN MONTAŽA LJUBNO 37 4244 PODNART
8. MLAKAR ROBERT s.p. - TRANSPORT IN GOZDARSKE STORITVE BOHINJSKA ČEŠNJICA 19 4267 SREDNJA VAS V BOHINJU
9. MURN LIDIJA s.p. - FRIZERSKI SALON CANKARJEVA CESTA 6 4260 BLED
10. REBOLJ JURE s.p. - OBLAGANJE TAL IN STEN SREDNJA VAS V BOHINJU 109 4267 SREDNJA VAS V BOHINJU
11. SMOLEJ JANJA s.p. - FRIZERSKI STUDIO D.R.E.A.M. SLATNA 12 4275 BEGUNJE NA GORENJSKEM
12. STROJ BLAŽ s.p. - CENTRALNO OGREVALNE NAPRAVE BEGUNJE NA GORENJSKEM 36A 4275 BEGUNJE NA GORENJSKEM
13. TISKARNA KNJIGOVEZNICA RADOVLJICA, d.o.o. LJUBLJANSKA CESTA 56 4240 RADOVLJICA
14. VAHTAR LUKA s.p. - ORODJARNA VAHTAR TRIGLAVSKA CESTA 16 4260 BLED
15. VD TRANSPORT d.o.o. FINŽGARJEVA ULICA 4A 4248 LESCE
16. ZALOKAR JANEZ s.p. - JAKOBČ POT - DVIG, PREVOZI IN STORITVE Z DVIGALOM ZGORNJA LIPNICA 2 4246 KAMNA GORICA
17. ŽVAN ANTON s.p. - ZAKLJUČNA GRADBENA DELA STARA FUŽINA 24 4265 BOHINJSKO JEZERO

 

 

 

  JUBILANTI ZA 20 LET ČLANSTVA PRI OOZ RADOVLJICA    
       
Z.Š.:    NAZIV PODJETJA NASLOV POŠTA
1. AŽMAN, PODJETJE ZA TRANSPORT, TRGOVINO, TURIZEM IN GOSTINSTVO, d.o.o., LESCE TRŽAŠKA ULICA 1 4248 LESCE
2. BERTONCELJ GABER s.p. - BERT-TRANSPORT NA TRATI 22 4248 LESCE
3. ČINKOLE KARMEN s.p. - HAIRSTYLE MOŠKO-ŽENSKO FRIZERSTVO LJUBLJANSKA CESTA 32 4260 BLED
4. ĆATIĆ ALMIR s.p. - NN GRADNJE, STAVBNO POHIŠTVO LANCOVO 1 4240 RADOVLJICA
5. HOLZBAUER ROK s.p. - ELEKTRIK HOLZBAUER, ELEKTROINSTALACIJE, MERITVE NOMENJ 3 4264 BOHINJSKA BISTRICA
6. KONC UROŠ s.p. - EPOS ELEKTRO POPRAVILA, MONTAŽA OBDELOVALNIH STROJEV IN ELEKTROINSTALATERSTVO DVORSKA VAS 20A 4275 BEGUNJE NA GORENJSKEM
7. KOROŠEC MARJAN s.p. - ŽIČNA EROZIJA  KRNICA 57 4247 ZGORNJE GORJE
8. KOZELJ PAVEL s.p. - SLAP VOJE STARA FUŽINA 121 4265 BOHINJSKO JEZERO
9. KUHAR DAVID s.p. - AVTOVLEKA KUHAR ROŽNA ULICA 4 4264 BOHINJSKA BISTRICA
10. MONT PLUS d.o.o., PODJETJE ZA MONTAŽO, TRGOVINO IN SERVIS ŠPORTNE OPREME KOPRIVNIK V BOHINJU 37A 4264 BOHINJSKA BISTRICA
11. MRAVLJE MARUŠKA s.p. - FRIZERSKI SALON MARUŠA CANKARJEVA CESTA 6 4260 BLED
12. SMUKAVEC KLEMEN s.p. - TESARSTVO MAHER BOHINJSKA ČEŠNJICA 82 4267 SREDNJA VAS V BOHINJU
13. SOKLIČ TOMAŽ s.p. - KLEPARSTVO BODEŠČE 25 4260 BLED
14. STANOVNIK MARKO s.p. - ELEKTROINŠTALACIJE IN VZDRŽEVALNA DELA SREDNJA VAS V BOHINJU 96 4267 SREDNJA VAS V BOHINJU
15. ŠMID ROMAN s.p. - STIM SERVIS POSAVEC 137 4244 PODNART
16. ŠOLAR FRANCI s.p. - KOVAŠTVO PODNART 12 4244 PODNART
17. TRAM - STREŠNA DELA d.o.o. KUPLJENIK 6 4263 BOHINJSKA BELA
18. URH GAŠPER s.p. - URH TRANSPORT SELO PRI BLEDU 50 4260 BLED

 

 

  JUBILANTI ZA 30 LET ČLANSTVA PRI OOZ RADOVLJICA    
       
Z.Š.:    NAZIV PODJETJA NASLOV POŠTA
1. AKRIS, - POGREBNO PODJETJE IN TRGOVINA, d.o.o. MIŠAČE 1 4246 KAMNA GORICA
2. ANDREJAŠ JOŽE s.p. - PENZION IN GOSTILNA LECTAR, MUZEJ LECTARSKA DELAVNICA V ŽIVO LINHARTOV TRG 2 4240 RADOVLJICA
3. ARH ALEŠ s.p. - PREVOZNIŠTVO PREVOZ TOVORA, OSEB IN OSTALE STORITVE SAVSKA CESTA 6 4260 BLED
4. ĆOSIĆ ANTO s.p. - GOSTIŠČE S PRENOČIŠČI PRI DVEH PETELINIH GORENJSKA ULICA 2, RIBNO 4260 BLED
5. JENSTERLE BOJAN s.p. - AVTOVLEKA - PREVOZ OSEB IN STVARI ULICA POD GOZDOM 32 4264 BOHINJSKA BISTRICA
6. MARKELJ SAMO s.p. - MSM MIZARSTVO OTOČE 3B 4244 PODNART
7. MIKELJ STANE s.p. - AVTOPREVOZNIK - JEREKA 31A 4264 BOHINJSKA BISTRICA
8. MOHORIČ TATJANA s.p. - STUDIO PINEA - KOZMETIKA IN PEDIKURA MOŠNJE 41 4240 RADOVLJICA
9. PEKARNA MAGUŠAR, - PROIZVODNJA IN TRGOVINA, d.o.o. ALPSKA CESTA 30 4248 LESCE
10. PEKARNA PLANIKA, d.o.o. BLED TRIGLAVSKA CESTA 43 4260 BLED
11. POŽAR PETER s.p. - VODOVODNE IN OGREVALNE NAPRAVE POLJČE 15A 4275 BEGUNJE NA GORENJSKEM
12. ROZMAN JANEZ s.p. - PREVOZNIŠTVO ROZMAN BUS LANCOVO 91 4240 RADOVLJICA
13. TOMAŽIN JANA s.p. - FRIZERSTVO - KOZMETIKA PINK PANTER TRIGLAVSKA CESTA 12 4240 RADOVLJICA

 

 

  JUBILANTI ZA 50 LET ČLANSTVA PRI OOZ RADOVLJICA    
       
Z.Š.:    NAZIV PODJETJA NASLOV POŠTA
1. ELTERM, PODJETJE ZA ELEKTRO STROJNO MONTAŽO IN TRGOVINO, BLED, d.o.o. PREČNA ULICA 7 4260 BLED

 

We use cookies to improve our website and your experience when using it. Cookies used for the essential operation of the site have already been set. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

I accept cookies from this site.

EU Cookie Directive Module Information